K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP Gminy Malczyce
BIP Gminy Malczyce
BIP.gov.pl
    To jest wersja archiwalna z dnia: 03.03.2016, zmieniona z powodu:
    aktualizacja

    Spis telefonów

     

    tel. 71/317 92 23 

     

       WEW. 

            DZIAŁ

           OSOBA 

                      E-MEIL

       200

    SEKRETARIAT,
    DZIAŁ.GOSPO., KONCESJE

    Solska Joanna

    sekretariat@malczyce.wroc.pl

       203

    SKARBNIK

    Popiuk Marcin

    skarbnik@malczyce.wroc.pl

       204

    KASA, EGZEKUCJA            
     

    Kiełt Małgorzata

    m.kielt@malczyce.wroc.pl

       205

    ROLNY, GOSP.NIERUCHOMOŚCIAMI

    Dybka Andrzej,

    Ciszewska Renata,

    a.dybka@malczyce.wroc.pl

    r.ciszewska@malczyce.wroc.pl

       206

    BIURO RADY GMINY

    Bulik Paulina

    rada gminy@malczyce.wroc.pl

       207

    USC, EWIDENCJA LUDNOŚCI, KADRY

    Żukowska Renata,

    Sikorska Bożena

    usc@malczyce.wroc.pl

    bsikorska@malczyce.wroc.pl

       208

    SEKRETARZ

    Świercz Anna

    sekretarz@malczyce.wroc.pl

       209

    KSIĘGOWOŚĆ

    Łukomska Katarzyna,

    Ciura Irena

    k.lukomska@malczyce.wroc.pl

    bednarz@malczyce.wroc.pl

       210

    KIEROWNIK ROŚ

    Myśliwiec Mirosław

    601-936-985

    ros@malczyce.wroc.pl

       211

    PROMOCJA, FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE

    Rejek Kaja

    Truszko Paulina

    k.rejek@malczyce.wroc.pl

       212

    PODATKI

    Bednarz Joanna,

    Greszta Krystyna

    jbednarz@malczyce.wroc.pl

    k.greszta@malczyce.wroc.pl

       213

    OCHRONA ŚRODOWISKA,

    GOSPODARKA KOMUNALNA

    Zięba Maria,

    Kociubińska Janina

    m.zieba@malczyce.wroc.pl

    h.kociubinska@malczyce.wroc.pl

       218

    RADCA PRAWNY

    Haligowska Joanna

    joanna_haligowska@wp.pl

     

    Urząd Gminy Malczyce

    Tel.  71 3179 223, 71 3179 066

    Fax  71 3179 617

     

     

     

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Kaja Rejek
    Publikacja dnia: 03.03.2016
    Podpisał:
    Dokument z dnia: 03.03.2016
    Dokument oglądany razy: 4245
Gmina Malczyce NIP: 9131501629